• WARSZTATY MALARSKIE Z ARTYSTKĄ LUDOWĄ

• 19 września 2023 roku grupa uczniów klas starszych uczestniczyła w warsztatach malarskich zrealizowanych w ramach zadania publicznego pt. LUDOWE INSPIRACJE prowadzonych przez artystkę ludową panią Agnieszkę Głuszek-Nowicką. Uczniowie malowali pejzaże wiejskie. Dzieci wykazały się wielką kreatywnością oraz zdolnościami plastycznymi.

• SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

• Dnia 18 września 2023 roku uczniowie naszej szkoły wyposażeni w worki i rękawiczki wraz z opiekunami wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata. Przeprowadzona akcja pokazała jak ważne jest zaangażowanie dzieci i dorosłych w stan środowiska oraz przyczyniła się do wzrostu świadomości ekologicznej młodych ludzi, a także do poprawy stanu czystości terenów objętych sprzątaniem.

• NARODOWE CZYTANIE 2023

• Uczniowie naszej szkoływ dniu 13 września br  wzięli udział . w Narodowym Czytaniu. Jest to ogólnopolska akcja zainicjowana pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Celem przedsięwzięcia jest budowanie postaw patriotycznych poprzez szerzenie znajomości klasyki literatury polskiej. W tym roku czytano już po raz dwunasty. Na lekturę tegorocznej edycji wybrano powieść Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”.

• ZEBRANIE

•  Serdecznie zapraszamy rodziców (opiekunów prawnych) na zebranie ogólne i zebranie z wychowawcami klas, które odbędzie się 28 września o godzinie 16:30 (czwartek).

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

•

4 września w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowicach  rozpoczął się zmianami. Wójt Gminy Maków Jerzy Stankiewicz, władze gminy , ksiądz proboszcz  Parafii św. Wojciecha w Makowie Tadeusz Jaros, radni naszej wsi, przedstawiciele nauczycieli i rodziców pożegnali dotychczasowego dyrektora szkoły Panią Hannę Głuszek.

W tym roku szkolny obowiązki dyrektora szkoły powierzono Pani Magdalenie Ostrowskiej. Przedstawiła ona najważniejsze informacje dotyczące organizacji roku szkolnego.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły  życzymy samych sukcesów, osiągania założonych celów oraz owocnej współpracy.