• Archiwum

• Film podsumowujący czas spędzony w Oddziale Przedszkolnym

zakonczenie_2020.mp4

Drodzy Państwo w tym roku ze względu na zagrożenie musimy zrezygnować z ogólnego zakończenia przedszkola.

W piątek 26 czerwca 2020 r. w godzinach 9:30 - 10:30 serdecznie zapraszamy tylko grupę 6-latków (dzieci, które kończą edukację przedszkolną) po odbiór dyplomów i upominków. Dziecku towarzyszy jeden rodzic zaopatrzony w maseczkę. Do przedszkola wchodzi rodzic + dziecko. Każdy 6-latek jest żegnany indywidualnie.

Dziękujemy.

Informujemy, że w związku z niską frekwencją dzieci w przedszkolu jesteśmy zmuszeni odwołać RODZINNE SPOTKANIE WIGILIJNE. Informujemy jednocześnie, że przedszkolaki zaśpiewają na jasełkach w dniu 20.12.2019 r.

*******************************************************************************************************

6 grudnia nasz oddział przedszkolny odwiedził Mikołaj wraz z pomocnikmi, rozdał prezenty, posłuchał kolęd i wierszy w wykonaniu przedszkolaków. Wprowadził atmosferę zbliżających się świąt.

Zobacz galerię

RAMOWY ROZKŁAD DNIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II

W DĄBROWICACH.

Zajęcia dnia

Schodzenie się dzieci, zabawy w kącikach zainteresowań.

8.45 – 9.00

Przygotowanie do śniadania, czynności higieniczno - sanitarne.

9.00 – 9.30

Śniadanie.

9.30 – 10.30

Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze organizowane wg. Tygodniowego rozkładu zajęć. Zintegrowana działalność edukacyjna w oparciu o podstawę programową i wybrany program wychowania przedszkolnego, dostosowanie czasu zajęć do grupy wiekowej.

10.30 – 11.00

Zabawy dowolne. Spacery.

11.00 – 11.45

Zabawy przy muzyce. Ćwiczenia rozwijające. Zabawy ruchowe.

11.45 – 12.00

Przygotowanie do obiadu, czynności higieniczno – sanitarne.

12.00 – 12.30

Obiad.

12.30 – 13.30

Kształtowanie zachowań prozdrowotnych – mycie zębów. Odpoczynek; wyciszenie; relaksacja.

13.30 – 16.00

Zabawy dowolne, gry stolikowe, zajęcia rozwijające zainteresowania dzieci, czynności porządkowe, pobyt na placu przedszkolnym, placu zabaw.

RADA RODZICÓW:

p. Agnieszka Naguszewska

p. Marlena Dura

p. Marta Starzec

*************************************

Bal Jesieni

Dzieciaki z Dąbrowickiego oddziału przedszkolnego uczciły w czwartek 17 października nadejście złotej pory roku Balem Jesieni. Przedszkolaki mogły zaprezentować swoje barwne stroje i jesienne przebrania na małym pokazie mody. Nie zabrakło tam jeżyków, grzybków, marchewek, dyń oraz dziewczynek przebranych za panią jesień. Zabawa taneczna połączona była z konkursami, a zakończyła się słdkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Maluchy wróiły do domu zadowolone.